VIDEOVERZE konference XV. Den hospicové péče aneb …hospic v úskalí žité reality (15. 5. – 15. 6. 2020)

Hospic sv. Jana N. Neumanna a vzdělávací institut Prachatice, o.p.s. ve spolupráci s Asociací poskytovatelů hospicové péče, ČLS JEP a ČAS pořádá konferenci XV. Den hospicové péče aneb …hospic v úskalí žité reality, jejíž záznam je možné shlédnout od 15. 5. do 15. 6. 2020.

Přihlásit se je možné  na www.vzdelavaciinstitut.eu (záložka Kalendář), nebo na vzdelavani@hospicpt.cz.

Konferenční poplatek činí Kč 150,-.

Vzdělávací akce je pořádána dle Stavovského předpisu ČLK č. 16 a pro lékaře je ohodnocena 6 kredity.

Po přihlášení a zaplacení konferenčního poplatku Vám bude zasláno přístupové heslo ke shlédnutí konferenčních příspěvků.
Po ukončení akce bude elektronicky všem zaregistrovaným zasláno potvrzení o absolvování vzdělávací akce.

Příloha: Program konference 2020