Konference „Zdravotník-křesťan v dnešní nemocnici“ (Brno, 17. 3. 2018)

Biskupství brněnské, Fakultní nemocnice Brno, Konvent sester Alžbětinek a Katolická asociace nemocničních kaplanů v ČR pořádají již patnáctý ročník konference „Zdravotník-křesťan v dnešní nemocnici“, která proběhne v sobotu 17. března 2018 v Brně v sále Milosrdných bratří (Vídeňská 7). Program začíná v 8 h mší svatou. Dopolední blok přednášek je věnován tématu „Zdravotník a jeho rodina“, odpolední část se bude zabývat duchovními kořeny zdravotnické služby. Se svými příspěvky vystoupí mj. Mons. Aleš Opatrný, MUDr. Ludmila Bartůšková a Mons. Antonín Basler.

Účastnický poplatek: 450 Kč

Přihlášky se jménem, datem narození, adresou, pracovištěm a funkcí je třeba zaslat do 4. března 2018 na e-mail: krestan.konference@gmail.com Příloha: