Konference „Zdravotník – křesťan v dnešní nemocnici XVI“ (Brno, 18. 5. 2019)

Biskupství brněnské, Fakultní nemocnice Brno, Konvent sester Alžbětinek a Katolická asociace nemocničních kaplanů v ČR pořádají již šestnáctý ročník konference „Zdravotník-křesťan v dnešní nemocnici“, která proběhne v sobotu 18. května 2019 v Brně v sále Milosrdných bratří (Vídeňská 7). Program začíná v 8 h mší svatou. Dopolední blok přednášek je věnován tématu „Působení Ducha v chaosu našich dní“, odpolední blok pak problematice „Člověk  uprostřed organizačních potíží“. Se svými příspěvky vystoupí P. Iain Matthew, PhD., P. Vojtěch Kodet, PhD., Mgr. Milan Pilát, Mgr. Jana Zvěřinová.

Účastnický poplatek: 500 Kč

Přihlášky se jménem, datem narození, adresou, pracovištěm a funkcí je třeba zaslat do 30. dubna 2019 na e-mail: krestan.konference@dieceze.cz

Příloha: Pozvání na konferenci