Konference „Péče o umírající v 21. století“ (Praha, 13. 10. 2018)

Česká společnost hospicové péče ČLS JEP, Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče a Asociácia hospicovej a paliatívnej starostlivosti Slovenska, za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví ČR pořádají mezinárodní odbornou konferenci „Péče o umírající v 21. století“ s podtitulem „Hořet, ale nevyhořet aneb kde ostatní končí, hospice teprve začínají“. Konference se koná 13. října 2018 v aule Vysoké školy ekonomické v Praze (Churchillovo nám., Praha 3). S příspěvky vystoupí mj. Prof. PhDr. RNDr. Helena Haškovcová, CSc., Prof. Ing. Lubomír Mlčoch, CSc., MUDr. Zdeněk Kalvach, CSc., Doc. PhDr. Mgr. Patricia Dobríková PhD.et PhD. Konferenci moderují PhDr. Robert Huneš a MUDr. Marie Svatošová.

Konference je zařazena do systému akreditací ČLK, ČAS s MPSV, účastníkům bude vydáváno osvědčení. Číslo akreditace: ČLK 0004/16/2006 – 6 kreditů.

Přílohy: Přihláška, Pozvánka na konferenci